YAPITEK YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. HAKKINDA

Yapı Denetim Kuruluşları’nın varoluş amacı, yapıda can ve mal güvenliğini teminen yapının; İmar planına, projesine, fen ve sanat kurallarına, ilgili mevzuat ve standartlara uygun inşasını sağlamak, ülkedeki çarpık, kontrolsüz ve kalitesiz yapılaşmaya engel olmaktır.

Bu amaç doğrultusunda YAPITEK YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu kapsamında, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı Denetim Komisyonu Başkanlığından almış olduğu 921 numaralı izin belgesi ile 18.06 2010 tarihinden itibaren hizmet üretmeye yetkili olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirket olarak temel prensibimiz GÜVENLİ YAPI İÇİN DENETİMDE KALİTE’dir. Bu prensibe sadık kalınarak, şirket organizasyonunda kurumsallaşma çalışmalarımız tamamlanmıştır.

Denetim Hizmeti vermekte olduğumuz tüm yapılarda yasa ve yönetmelikler çerçevesinde inşaatların her safhasında yerinde denetim ,test ve laboratuar çalışmaları yapı türüne göre gerekli bir çok kontrol yapılmakta bunlara ilişkin mevzuatın öngördüğü tutanak ve formlar tanzim edilmektedir.

Çağdaş normlara uygun hizmet üretmek için; Yapı Denetim Sistemi’ni ve şirketimizi her gün biraz daha geliştirerek DAHA KALİTELİ, DAHA GÜVENLİ, DAHA KONFORLU yapı üretimi için tüm gayret ve samimiyetimizle çalışmaktayız. YAPI DENETİMİNDE KALİTE prensibi dahilinde, uzman ve deneyimli kadromuzla en iyi şekilde hiz daima projelerinizde çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.